Karrier

Szoftverfejlesztő munkatársat keresünk

Olyan SZOFTVERFEJLESZTŐ munkatársakat keresünk, akik nyitottak a web alapú fejlesztésre és segítőkész hozzáállásukkal szeretnének csatlakozni egy fejlődő céghez, egy fiatal csapathoz!

Feladat

  • Részvétel a jelenleg is futó fejlesztésekben (CMS, CRM, ERP);
    • tervezés;
    • fejlesztés;
    • tesztelés, dokumentálás.

Elvárások

  • IT területen megszerzett/közeljövőben megszerzendő felsőfokú végzettség (vagy ezzel összehasonlítható gyakorlati tapasztalat);
  • kreatív, objektum-orientált gondolkodásmód;
  • SQL, Java, PHP, Linux alapszintű ismerete.

Előnyök

  • MySQL, SVN ismeret;
  • Webfejlesztési ismeretek GWT, Javascript,  UML, HTML5, JSON, CSS3.

Amit kínálunk

  • változatos feladatok, fiatal, kreatív csapatban;
  • ergonomikus, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • versenyképes fizetés.

Kapcsolatok

  • Kapcsolattartó személy neve: Lesták Károly
  • Elérhetősége telefonon: +36 20/936-4149,  e-mailen: lestakk@ps.hu
  • Iroda: 1117 Budapest, Fehérvári u. 24.  IV/1